3 hlavní důvody proč se učit cizí jazyk ....

Jazykove vybaveni do sveta 1) Zlepšit šanci při přijímacích zkouškách a vlastním studiu.
     znalost cizího jazyka Vám umožní přístup i k materiálům,
     které nejsou v češtině k dispozici

2) Zlepšit pracovní potenciál
     Investice vložené do jazykového vzdělání se určitě vrátí
3) Cestovat a neztratit se
    Cestovat i bez cestovní kanceláře je s alespoň základní
     znalostí jazyka rozhodně příjemnější 

Studijní a pracovní pobyty v zahraničí - pro a proti:

Pár bodů k zamyšlení při výběru jazykového kurzu v zahraničí. Pamatujte, že čím méně studentů ze stejné jazykové skupiny bude s Vámi studovat, bydlet či pracovat, tím rychlejší budou Vaše studijní pokroky!!!

Nabízíme kvalitní a cenově dostupné studijní programy po celém světě a rádi poradíme s výběrem místa, kurzu, dopravou či možnosti práce. Školy a místa pečlivě vybíráme na základě počtu studentů v dané oblasti.

Seznam zemí:

Specializujeme se na studium v zahraničí v zejména anglicky mluvících zemích, ale můžeme nabídnout studijní pobyty i v jiných pro nás exotičtějších zemích jako je např. Jižní Amerika či Turecko.

Ve Velké Británii, Španělsku, Francii, Itálii, Německu, Jižní Americe, Japonsku a jiných lokalitách nabízíme ke studiu krátkodobé i dlouhodobé kurzy.

Studijní programy:

Praktické informace:

Věci, které budete muset před odjezdem zařídit:

Věci, které doporučujeme vyřídit před odjezdem:

Něco k zamyšlení před cestou:

Rozhodnete-li se pro studium v zahraničí, zvažte předem zvláště vaše finanční možnosti.

Všeobecně platí, že studium v zahraničí je finančně náročnější než studium v domácím prostředí a poplatky za studium jsou vyšší pro zahraniční studenty. K nákladům na vlastní studium a studijní materiály se zde přidávají i vyšší náklady na ubytování, stravování a dopravu.

Máte v úmyslu při studiích pracovat? Ujistěte se zda vám studijní či jiné vízum umožní v místě studia pracovat a zvažte vaše jazykové znalosti již před odjezdem. Znalost jazyka již před odjezdem zvýší vaši šanci při hledání práce.